СпортФутбол

С човек повече, Марек не успя да прекърши “Рилецо” на “Бончук”

14858577_10207945034123672_1670381438_o-620x264Илиян Чалгънов

Отборите на Марек и Рилски спортист, не успяха да се победят в мач, от първенството на Трета Югозападна Лига.

Срещата завърши наравно 1:1, като дупничани определено могат да съжаляват, защото близо половин час играха с човек повече и допуснаха изравняване четири минути преди края. През първото полувреме играта бе накъсввана от множество нарушения, като главния съдия Иво Андреев отсъди близо 30 преки свободни удара.

Второто полувреме започна с положение за Марек, но топката срещна страничната греда. В 62-та минута за втори жълт картон бе изгонен Янко Ангелов от Рилски спортист.

В 70-та минута Чечев откри резултата след изпълнение на пряк свободен удар и не добра намеса на вратаря Райчев. В 80-та минута Кръстовчев оставен сам в наказателното поле уцели отново страничната греда.

В 86-та минута след изпълнение на ъглов удар Васко Киров с глава вкара топката в мрежата на Младенов.

След този 13-ти кръг, отборът на Рилски Спортист заема 6-то място, с голов актив 22:20 и 21 точки.