Природолюбители от ОУ „Христо Максимов” подкрепиха тихия протест на дърветата в Лаго

Анна Манова Учениците от ОУ „Христо Максимов” продължават да изненадват с интересни хрумки. Това, че са в лятна ваканция не им пречи да се събират и да творят заедно. Този път усилията им са насочени към опазването на природата  и по-точно срещу масовото изсичане на дърветата. В топлия юлски ден /16.07.18г./ децата, съвместно с тяхната … Продължете с четенето на Природолюбители от ОУ „Христо Максимов” подкрепиха тихия протест на дърветата в Лаго