Спорт

Изабел Крамарска донесе сребърен медал за СК “Рилски атлет”

изетоНа 28.05 / събота/ в гр Стара загора се проведе  6-тият турнир „М-тел младежка ЛЕКА АТЛЕТИКА „ Трибой-момичета, момчета под 14год. При момичетата Изабел Крамарска се класира на второ място и завоюва сребърния медал ,като на 60м.постигна 8“4 сек. на скок дължина-4м.55см. и на 600м. е с рез.1.51“00мин. Драгомира Христова се класира на 9-то място ,а Габриела Попйорданова  е на 12-то място.При момчетата Димитър Тосков се класира на призовото 4-то място

На29.05./неделя/ в гр. Пловдив се проведе Международния турнир –„Вулпев-Бахчеванов“.В дисциплината скок дължина Вивиан Кръстева се класира на призовото шесто място, като скочи 5м.16см.

Следващото състезание е на 11.06.2016г- Общински лекоатлетически пробег за наградите на РОТАРИ КЛУБ. СТАРТ-ФИНАЛ гр .Самоков на площад „Захари Зограф“ от 10.00ч.