Спорт
Женският отбор се завърна

През миналата седмица баскетболната публика имаше още един повод за радост. Женският отбота на „Рилски спортист“ спечели купата на кмета на Димитровград, побеждавайки „Дунав 8806“ и „Берое“ – Стара Загора.
За повечето това може би е само една купа, но след изминалия сезон за „Рилски“ е много повече. Самоковските момичета показаха, че могат да побеждават и тази година ще бъдат отново онзи отбор, който бяхме свикнали да виждаме.
За женският тим, Шампионатът на страната стартира в неделя, като нашите са гостенки на „Хасково 2010“.

