РегионалниСамоковСпорт

Бронз за Иван Зарев от СК „Боровец 2016“ от летните надпревари в Чепеларе

„Самоков 365“

Петима състезатели от самоковския клуб СК „Боровец 2016“ взеха участие в първия за сезона старт по летен биатлон, който се проведе межу 20-22 август в родопския зимен център Чепеларе. В надпреварата се състезаваха 120 спортисти. Възпитаниците на треньора Мирослав Кенанов и помощника му Марияна Йорданова се представиха много добре в състезанията за купа „Ростер“ и допълниха актива си с още един медал.

С бронзово отличие се окичи състезателят Иван Зърнев. Иван записа второ бегово време при момчетата младша възраст, но допусна две грешки в стрелбата, което го нареди на трета позиция. Преди него, на второ място и с една грешка в стрелбата, се класира Мартин Христов от клуб „Аякс“, а първото място е за състезателя от „Амбарица“ Калин Вълевски.

Симона Георгиева се класира на шесто място, Никол Торлакова на 19-то, Александър Зарев записа 17-то място, а Илияна Тоскова – 16-то.

Следващото състезание за нашите биатлонисти е Държавното първенство, което ще се проведе в средата на септември.

 

 

 

Related Articles

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Close
Close